alt

Podmínky používání

lis, 15 2023

Úvod

Vítejte na naší webové stránce RevizeDerm - Péče o Kůži a Kosmetika. Tyto podmínky používání (dále jen "Podmínky") definují a upravují vztah mezi vlastníkem webu, panem Radomírem Suchým, se sídlem Veveří 17, 602 00 Brno, Česká republika, (dále jen "vlastník", "my" nebo "nás") a uživateli naší webové stránky (dále jen "uživatel" nebo "vy"). Přístupem, prohlížením nebo používáním jakékoli části webu vyjadřujete svůj souhlas s těmito Podmínkami a zavazujete se je dodržovat. Pokud s Podmínkami nesouhlasíte, nemáte oprávnění web používat.

Tyto Podmínky se mohou čas od času měnit. Každá změna Podmínek bude účinná ihned po publikaci na této stránce. Pokračováním v používání webu po zveřejnění změn vyjadřujete souhlas s těmito změnami.

Využívání obsahu a služeb webu

Náš web nabízí informace a recenze na téma drogerie a kosmetiky, včetně, ale neomezeně na depilaci, dermokosmetiku, manikúru, pedikúru a péči o pleť a tělo. Veškerý obsah webu, včetně textů, obrazového materiálu, značek a log, je chráněn autorským právem a dalšími právy duševního vlastnictví. Obsah webu je možné prohlížet, stahovat pro osobní, nekomerční účely a sdílet na sociálních sítích, pokud je zachována atribuce a nejsou provedeny žádné změny. Každé jiné využití obsahu webu, včetně kopírování, modifikace, distribuce, přenosu, opětovného zveřejnění nebo zobrazování bez předchozího písemného souhlasu vlastníka, je přísně zakázáno.

Omezení odpovědnosti

Webová stránka a veškerý její obsah jsou poskytovány "jak jsou" bez záruk jakéhokoli druhu, vyjádřených nebo předpokládaných. My nejsme odpovědni za přesnost, úplnost, spolehlivost, užitečnost nebo dostupnost jakéhokoli obsahu na webu, ani nezaručujeme, že web bude vždy dostupný nebo že přístup k němu nebude přerušen nebo bez chyb. Neodpovídáme za škody vzniklé užíváním webu, včetně, ale neomezeně na přímé, nepřímé, náhodné, zvláštní nebo důsledné škody.

Ochrana osobních údajů

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás důležitá. Veškeré osobní údaje, které nám poskytnete při používání našeho webu, budou zpracovávány v souladu s naší Zásadou ochrany osobních údajů, která je dostupná na naší webové stránce.

Kontakt

V případě jakýchkoli dotazů nebo připomínek týkajících se těchto Podmínek nebo naší webové stránky nás neváhejte kontaktovat na email [email protected] nebo na adresu: Radomír Suchý, Veveří 17, 602 00 Brno, Česká republika.